Szkoła Językowa

Szkoła RePoland uruchomiła od 2015 roku naukę języka norweskiego na wszystkich poziomach z absolwentami filologii i lingwistyki a także native speakerami w celu polepszenia komunikacji Polaków ze społecznością gminy w której żyją w Norwegii. Następnie ruszyły także kursy języka duńskiego, angielskiego i niemieckiego.

Stworzyliśmy kursy nauki języka na wysokim poziomie i w atrakcyjnej cenie znacznie taniej niż w norweskich szkołach przy większej liczbie godzin i wysokiej jakości kształcenia. Celem Szkoły jest ułatwienie dostępu do nauki pomagając w rozwoju osobistym, lepszej integracji i komunikacji w społeczeństwie norweskim, duńskim, angielskim czy niemieckim.

Pomogliśmy już ponad 600 uczniom którzy dzięki nauce w naszej Szkole zdobyli pierwszą pracę, zmienili dotychczasową na lepszą a nawet dostali się na studia  po zdaniu egzaminów państwowych do których przygotowaliśmy ich w Szkole.

W RePoland uczą młodzi, dynamiczni, wykwalifikowani lektorzy z precyzyjnie przygotowanymi umiejętnościami uczenia na danym poziomie. Cały czas Szkoła rozwija się wraz ze swoimi uczniami i podnosi jakość świadczonych usług nauki języka norweskiego, duńskiego, angielskiego i niemieckiego.

Otrzymujesz po zajęciach nagranie z zajęć oraz materiały w pliku PDF z wszystkiego co działo się podczas zajęć na tablicy interaktywnej. Oszczędzasz także czas i pieniądze korzystając z zajęć gdziekolwiek jesteś.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne z przerwami od godziny 18:00/18:30 do godziny 21:00/21:30. Kurs prowadzony jest w poniedziałki i środy, wtorki i czwartki. Możesz dopasować wybrany kurs do swojego tygodniowego grafiku zajęć i wkomponować go w swój codzienny tryb dnia.

Z nami nauczysz się szybko, we właściwej cenie. Z Twoją motywacją i naszymi nauczycielami osiągniesz swój cel. Prowadzimy także zajęcia stacjonarne w grupach 4 lub 8 osobowych w Warszawie w samym centrum przy metrze politechnika.

Zapytaj o zajęcia online lub stacjonarne w Warszawie teraz:

Wpisz swoje imię i nazwisko / Insert Your Name and Surname here
Podaj swój adres email / Insert your e-mail adress here
Podaj swój numer kontaktowy / Insert your telephone number here

 

Uczyłeś się wcześniej języka norweskiego? Prowadzimy grupy średnio zaawansowane i zaawansowane przygotowując do egzaminów państwowych w Norwegii.

Sprawdź swój poziom języka norweskiego.

https://repoland.pl/plasseringstest-test-poziomujacy/

 

Translate »