Blog

Relacja z seminarium „Pantarey Bygg i Oslo”

24 II 2016 r. odbyło się w Wydziale Promocji i Handlu Ambasady RP w Norwegii seminarium branży budowlanej „Pantarey Bygg i Oslo”.


Na seminarium polskie firmy przedstawiły podwykonawstwo największych norweskich firm budowlanych w Norwegii. Wystąpiły firmy świadczące usługi rekrutacji i przygotowania pod względem norweskich uprawnień budowlanych pracowników oraz innych usług związanych z prowadzeniem firmy polskiej w Norwegii.

Po stronie norweskiej uczestniczyli przedstawiciele największych spółek norweskich z pierwszej 10 pod względem obrotów rocznych, takich jak: Skanska, Betonmast, Implenia, Hab Constructions a także deweloperzy, inwestorzy, agencje pracy, architekci oraz przedstawiciele firm informatycznych i szkoleniowych.

PB2

Wydarzenie było kolejnym elementem realizowanego przez Fundację programu operacyjnego NorgePolonia oraz rozpoczęło działania w ramach programu seminariów branżowych w ramach projektu konferencji ReForum.eu projektu, którego celem jest zbliżenie i pogłębienie współpracy między firmami z Polski i Norwegii.

BOTUS Consulting Training Services na Pantarey Bygg i Oslo

AB Budpol MF / AB-Bygging MF na Pantarey Bygg i Oslo

International Labour Centre na Pantarey Bygg i Oslo

 

Dziękujemy firmom uczestniczącym w wydarzeniu i zapraszamy te firmy polskie i norweskie, które nie mogły w tym terminie uczestniczyć do udziału w kolejnym wydarzeniu 23-24 maja w Warszawie oraz serii wydarzeń w Norwegii między 31.05 a 12.06 2016 roku.

Więcej szczegółów: info@pantarey.org

Screen Shot 2016-01-17 at 15.34.12