Pomoc Polakom za granicą

Witajcie

Fundacją Pantarey otwiera nowy etap działań w ochronie praw Polakom i ich dzieciom przed nadużyciami instytucji publicznych w Norwegii ale także w innych krajach Europy.

Problem z nadużyciami urzędniczymi nie jest jedynie problemem Norweskim, to problem całej Europy w tym Polski w której próbuje się zmienić koncepcję władztwa rodzicielskiego na rzecz “opiekuńczości” nad swoimi dziećmi. Dlatego chcemy uświadomić i podnieść ten temat na wyższym poziom ale potrzebujemy waszego zaangażowania i pomocy w tej sprawie.

W związku z tym występujemy w sprawach w Polsce jako organizacja pozarządowa, wspieramy Polaków za granicą w toczących się sprawach i przedstawiamy rekomendacje dla instytucji publicznych w Polsce i OBWE.

Nasza społeczność i fundacja Pantarey nie jest utrzymywana z żadnych rządowych polskich czy zagranicznych dotacji i grantów.  Nasze działania są oddolne i oparte na zaangażowaniu prawdziwych normalnych ludzi, którzy mają osobiste doświadczenie. Natomiast aby nasze działania mogły być zmocnione i weszły na wyższą skalę potrzebujemy waszego zaangażowania osobistego lub wsparcia finansowego.

Jeżeli możecie zaangażować się osobiście jako wolontariusz wyślijcie swoje zgłoszenie na e-mail:

info@pantarey.org a jeżeli nie macie czasu na osobiste zaangażowanie wesprzyjcie nasze działania darowizną na niże podane rachunku w PLN lub EURO tytułem “na cele statutowe”.

Zapraszamy do współpracy!

Zgłoś się jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc innym teraz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Translate »