• +48 22 300 51 21
  • info@pantarey.org
  • Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, Polska

O fundacji

MRWitam serdecznie na stronie fundacji Pantarey!

Chciałabym przedstawić Państwu w imieniu Pantarey czym się zajmujemy w ramach działalności statutowej. Celem Fundacji są działania promujące polską innowacyjność w świecie poprzez dyplomację publiczną. Fundacja prowadzi działania oświatowo-edukacyjne, organizacyjne i finansowe w zakresie promocji Polaków, firm i organizacji zajmujących się szeroko rozumianą działalnością artystyczną, techniczną i technologiczną w Polsce i poza obszarem RP.
Celem Fundacji jest również  upowszechnianie pamięci narodowej szczególnie wśród młodzieży na temat polskich wynalazców, artystów, inżynierów działających w Polsce oraz w innych krajach świata na przełomie dziejów narodu polskiego.

Ważnym celem działania jest wspieranie wymiany i dialogu międzynarodowego w celu zapewnienia zrównoważonego wzrostu i dobrobytu między Polską a społecznością międzynarodową.

Fundacja zajmuje się także organizacją powrotu Polaków i obcokrajowców pochodzenia polskiego do Polski w celu zwiększenia polskiej mocy społecznej i integrację diaspor ze współczesnym życiem społecznym w Polsce.

Pomagamy także w obronie przed naruszaniem praw obywatelskich i praw człowieka.

Zapraszam do współpracy z Pantarey.

Prezes Pantarey
Maja Ruben

Translate »