• +48 22 300 51 21
  • info@pantarey.org
  • Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, Polska

Centrum psychoterapii-muzykoterapii

Psycholog i psychoterapeuta muzyczny
mgr Maja Ruben

Psychoterapię muzyczną prowadzi mgr Maja Ruben, która ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS z siedzibą w Warszawie oraz Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

Specjalizuje się w złożonym zespole stresu pourazowego (complex PTSD) oraz stresie wynikającym z pracy oraz życia rodzinnego. Prowadzi badania na temat Muzykoterapii w osłabianiu symptomów zespołu stresu pourazowego PTSD. Szczególnie w przypadku rodziców w rozłące z dziećmi i sprawach rodzinnych.

Prowadzi psychoterapię z elementami muzykoterapii dla zawodów mundurowych oraz osób pracujących w stresogennym środowisku. W ramach wymagań psychologicznych prowadzi badanie na temat: motywacji osiągnięć i nadzieja na sukces w perspektywie niepokoju przyszłościowego i sprężystości psychicznej m.in. wśród funkcjonariuszy straży pożarnej oraz straży granicznej.

Przeprowadza także szkolenia z zakresu psychologii pracy w tym dotyczące przygotowania psychologicznego do wykonania danego zawodu oraz psychoterapii związanej z wypaleniem zawodowym.

CENNIK

Konsultacja diagnostyczna 200 zł/50 min.

Terapia grupowa 200  zł/1,5 godz.

Psychoterapia muzyczna  indywidualna 300 zł/50 min.

 

Translate »