Blog

Pantarey na Bygg Reis Deg w Lillestrøm

W ramach programu operacyjnego NorgePolonia w dniach 14-17 października Pantarey uczestniczyła jako wystawca w targach budowlanych Bygg Reis Deg w Lillestrøm.

Bygg Reis Deg 14 - 17 oktober for 07_0
Fundacja reprezentowała polskie firmy budowlane z branży konstrukcji stalowych oraz nowych technologii budowlanych stworzonych w ramach spółek spin-off przy polskich politechnikach w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu.

Bygg3
Na targach, które odwiedziło w ciągu 4 dni ponad 30 tysięcy odwiedzających polskie technologii spotkały się z dużym zainteresowaniem. Norweskie firmy są zainteresowane rozwinięciem współpracy w zakresie pozyskania technologii czy wspólnych realizacji w Norwegii wykorzystując polskie technologie budowlane.

Promocja polskich technologii i usług firm polskich w Norwegii jest jednym z elelementów programu operacyjnego NorgePolonia. Rynek norweski z silnie rozwijającą się branżą budowlaną to nie tylko dobre miejsce dla polskich wykwalifikowanych pracowników budowlanych czy polskich firm montażowo-budowlanych ale także rynek zainteresowany nowoczesnymi energooszczędnymi i konkurencyjnymi cenowo produktami i technologiami budowlanymi z Polski.

Do projektu promocji polskich technologii budowlanych oraz usług i produktów polskich firm w Norwegii mogą dołączyć wszystkie zainteresowane spółki zainteresowane rozszerzeniem działalności w Północnej Europie.

Bygg2
Dzięki współpracy z partnerami norweskimi możemy zaproponować szeroką gamę rozwiązań związanych z bezpiecznym wejściem na rynek norweski w tym: przygotowanie zarządów i kadr kierowniczych, naukę języka norweskiego dla pracowników wyjeżdżających na delegacje pracownicze, marketing i pozycjonowanie marki na rynku zagranicznym.

Pantarey dysponuje specjalistyczną kadrą przygotowaną do prowadzenia rozmów handlowych w języku norweskim z kontrahentami z Norwegii, stale rozrastającą się siecią bezpośrednich kontaktów oraz partnerskimi firmami budowlano-montażowymi w poszczególnych regionach Norwegii, które mogą być partnerami dla polskich firm we wprowadzaniu i montażu polskich produktów, usług i technologii budowlanych w całej Norwegii.

W zakresie współpracą z Pantarey istnieje możliwość pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej oraz ustanowienia przedstawicielstwa, matchmakingu partnerów biznesowych, organizacji podróży służbowych do Norwegii.

Wraz z partnerami fundacji organizujemy także projekt wsparcia uzyskania patentów i certyfikatów pozwalających wprowadzać bezpiecznie polskie produkty, wzory i technologie na rynku norweskim.


Powyżej prezentacja polskiej firmy produkującej konstrukcje stalowe do branży budowlanej, gazowej i elementów konstrukcji stalowych do statków.

Pantarey oferuje także przygotowanie materiałów reklamowych audio-video oraz materiałów do druku w tym dystrybucję materiałów wśród klientów na rynku Norweskim.
Screen Shot 2016-01-17 at 15.34.12

Translate »